درباره فروشگاه اینترنتی برنج کرکوفا

برنج فریدونکنار را بدون واسطه از ما بخرید

درباره فروشگاه اینترنتی برنج کرکوفا

در زبان محلی مازندرانی کرکوفا وجه تسمیه ای از مجموعه ای زیاد از خوشه های برنج است. اما چگونه؟
خوشه های طلایی برنج زمانی که درو می شوند، زمانی که مجموعه ساقه های چیده شده به میزانی می شود که در یک دست تجمیع باشد به آن " کسو"(KASOO ) می گویند.
به پشته ای از کسوها، " کر" (KAR ) گفته می شود. به مجموعه ای از " کر " ها که روی هم به طرز منظم و قایدهمندی انباشته می شوند " کر کوفا" گفته می شود. به طور خلاصه به پشته ای عظیم و حجیم از خوشه های درو شده برنج " کر کوفا" گفته می شود.

هدف ما چیزی جز این نیست تا شما بهترین نوع برنج را بشناسید و با همان قیمتی که برنج درجه سه و چهار میخرید به شما برنج درجه یک، بدون واسطه، هدیه بدهیم.

خوب اصلا چرا باید از کرکوفا خرید کنید؟

قصد اینکه جملات شعاری بنویسم ندارم. دلیل خرید از ما کیفیت و قیمت مناسب ماست. به زودی توضیحات مفصل تری برای شما می نویسم.

تیم کرکوفا متشکل از جوانانیست که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی، علاقه شدید به کشاورزی و برنجکاری دارند. از آنجا که ما ریشه های خود را در زمین های کشاورزی و شالیزارها می بینیم، مدت ها بود که تصمیم داشتیم تا محصولات کشاورزی خودمان و منطقه فریدونکنار را بدون واسطه به مشتری های عزیز و هم میهنان گرامی هدیه دهیم. در همین راستا شعارمان این است ” خرید بدون واسطه برنج قریدونکنار، برنج را از فروشنده نخرید: مستقیم از کشاورز بخرید”.

مدیریت وبسایت: مهندس داداش نژاد / ما را  در اینستاگرام دنبال کنید

بهترین برنج شالیزارهای فریدونکنار

ارسال نمونه تستی

ارسال  نمونه تستی برای تمامی استان ها

رضایت مشتری

مشتری مداری از اصول کرکوفاست

ارسال رایگان

برای سفارش بالای ۸۰۰ کیلوگرم

ارگانیک و معطر

برنج عطری و اورگانیک

خریداران ما

ما خریداران را دسته بندی نمی کنیم. همه آنان که به دنبال خرید بهترین برنج با مناسب ترین قیمت هستند مشتری ما محسوب می شوند. چه ۵ کیلو گرم، چه ۵ تن. ما مفتخریم تا طعم برنج درجه یک را بدون واسطه به شما هدیه دهیم.

بندرعباس

بندرعباس- اهواز

اصفهان

استان اصفهان

تهران

استان تهران و کرج

مازندران

همه استان های ایران عزیز